================================================== -->

Zásady ochrany osobních údajů

Vzhledem k tomu, že respektujeme právo našich klientů na ochranu jejich osobních údajů a my, Reflexní Masáže Praha, chceme zajistit transparentnost ve zpracování a manipulaci s těmito daty, je tento dokument vytvořen s cílem informovat uživatele naší webové stránky o tom, jakým způsobem sbíráme, ukládáme a používáme informace o uživatelích a jak jsou tyto informace chráněny. Dále se zde uvádí, jaké máte možnosti co se týče přístupu k vašim datům, jejich aktualizace či odstranění. Všechny procesy zpracování osobních údajů jsou prováděny v souladu s platnými právními normami Evropské unie a České republiky, zejména s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, známým jako GDPR.

Informace o správci osobních údajů

Správcem osobních údajů je Lenka Machačová, která prostřednictvím webu reflexnimasazepraha.cz nabízí informace o masážních službách. Kontaktní adresa je Botanická 68a, 602 00 Brno-střed, Česká republika. Veškeré dotazy a požadavky týkající se ochrany osobních údajů lze adresovat na e-mail [email protected]. Jako správce osobních údajů se zavazujeme chránit veškeré sbírané osobní informace a nedovolíme jejich zneužití třetími stranami. Informace jsou shromažďovány výhradně pro interní potřeby podnikání, nikdy nejsou prodávány ani předávány třetím stranám bez explicitního souhlasu uživatele.

Seznam osobních údajů a účel jejich zpracování

Reflexní Masáže Praha shromažďuje základní kontaktové informace jako jsou jméno, příjmení, telefonní číslo a e-mail v momentě, kdy se zájemce rozhodne využít služeb masážního salonu prostřednictvím naší webové stránky. Tyto údaje jsou využívány výhradně k zajištění služeb, rezervacím, komunikaci týkající se poskytnutých služeb a jejich kvality. Dále mohou být využity pro marketingové účely, avšak vždy pouze se souhlasem klienta. Klient má možnost kdykoliv tento souhlas odvolat. Všechny osobní údaje jsou uchovávány v souladu s právními náležitostmi a jsou chráněny před neoprávněným přístupem, poškozením a zničením. Podrobné informace o správě a ochraně osobních údajů jsou k dispozici na vyžádání.

Sdílet:

Napsat komentář